Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Для покращення екологічної ситуації у Тростянецькому районі щорічно проводиться весняна акція «Чисте довкілля». Участь у роботах беруть працівники підприємств, організацій у всіх населених пунктах.

Переглядів: 499

          Благоустрій території – це візитка кожного населеного пункту, показник участі місцевої влади, громади у забезпеченні належного рівня проживання населення. Задля покращення екологічної ситуації у Тростянецькому районі щорічно проводиться весняна акція «Чисте довкілля». Участь у роботах беруть працівники підприємств, організацій у всіх населених пунктах.

           Цьогоріч затяжна зима не дала можливості розпочати роботи у березні, тому з настанням перших квітневих теплих днів до  благоустрою взялися інтенсивно. У кожному населеному пункті йде обрізка дерев та кущів, упорядкування сміттєзвалищ, парків та скверів, узбіччя доріг, територій біля пам’ятників , приватних садиб.

          Щорічно трудові колективи виходять на роботи по упорядкуванню придорожніх лісосмуг вздовж доріг загального користування, а їх у районі є чимало.

          13 квітня відбулась загально районна толока, під час якої розчищено десятки кілометрів лісосмуг, прибрано непотріб,що його викидають «дбайливі» господарі у придорожні насадження.

          Разом з іншими добре потрудились на толоці і працівники районної ради. Варто зазначити, що у трьох громадах району запроваджено роздільний збір твердих побутових відходів, що вже дає позитивний результат. Акція з благоустрою у районі буде проходити протягом  квітня-травня.« повернутися до списку новин