Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

17 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Переглядів: 253

20 березня закінчився термін подання проектів в рамках 17 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад  до  Дирекції конкурсу. На участь у Конкурсі оnline – зареєстровано 552 заявки, з яких допущено 512, решта (40 заявок)  не допущено до участі в конкурсі через дублювання (35) та перевищення ліміту (5).

Громади Тростянецького району подали 21 проект, в тому числі Тростянецька  селищна  ОТГ – 6 проектів  (у 16 конкурсі приймали участь 27 проектів).  Проте деякі громади району не  підготовили матеріалів  і не прийматимуть участь у даному конкурсі.

Відповідно до Положення Конкурсу,  Дирекцією опрацьовано та офіційно  зареєстровано 467 проектів ( у минулому 2019 році подано 749), з яких 45 проектів – не приймають участь у зв’язку з їх не поданням  у паперовому вигляді.

У Конкурсі приймали участь  проекти, розроблені та подані органами місцевого самоврядування, а саме:

І категорія – сільські ради, які не входять до складу ОТГ – 214 проектів;

ІІ категорія  - селищні, міські ради, які не входять до складу ОТГ – 28 проектів;

ІІІ категорія  - ради ОТГ, районі ради, міські ради міст обласного значення -219 проектів;

ІV категорія – спільні проекти, розроблені декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність (проекти міжмуніципального співробітництва) – 6 проектів, в тому числі 1 проект нашого району.

В даний момент всі зареєстровані проекти проходять експертну оцінку.

У поточному році на реалізацію проектів 17 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад з обласного бюджету виділено 15млн.грн.

« повернутися до списку новин