Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянецька районна рада та її виконавчий апарат вітають колективи редакцій газети «Тростянецькі вісті» та «Комунальне підприємство «Районне радіомовлення» із Днем журналіста.

Переглядів: 508

 

Шановні журналісти!

У вашій творчій сім’ї професійне свято.

Щиро вітаємо всіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі.

Пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише із підручників, а й з газетних архівів.

Ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у Вашій журналістській роботі.

Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.

Бажаємо кожному журналісту здійснення нових творчих задумів та удач. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

Із професійним святом вас!« повернутися до списку новин