Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Розширення співпраці з ТОВ «Вінницька птахофабрика»

Переглядів: 848

Нещодавно, у селі Четвертинівка  за ініціативою адміністрації ТОВ «Вінницька птахофабрика» відбулися збори громади, на яких люди підтримали ідею розширення співпраці із ТОВ  і дали згоду на виготовлення проектної документації на будівництво ще однієї бригади з вирощування курчат-бройлерів на землях сільської ради.    

Сільський голова  Олександр Макух зазначив, що за останні два роки відносини з інвестором, компанією «МХП», стали дійсно партнерськими, зрозумілими, прозорими і однозначно вигідними для громади.

Представляючи план будівництва майбутньої бригади, депутат обласної Ради Ігор Лещенко сказав, що ніхто не застрахований від помилок у своїй діяльності і керівництво птахофабрики їх, допустило два роки тому, але головне, що ці помилки вчасно виправлені.

Збори пройшли в доброзичливій атмосфері з конструктивними обговореннями майбутнього будівництва. Виступили всі бажаючі, як прихильники, так і противники будівництва. Більшість  зосереджувались на тому, що розширення співпраці з птахофабрикою – шлях до розвитку села. У даний час понад 160 місцевих мешканців працюють на підприємстві: мають роботу, достойну зарплату, молодь залишається у селі. Зростає кількість дітей у школі та садочку, до села приїздять нові люди з інших міст та сіл, втрачати таку перспективу було б не логічно. Підтримавши плани на будівництво бригади пташників, громада також вирішувала питання інвестування соціальних коштів, які надійдуть від «МХП»,  це 1млн. 800 тис грн. Було вирішено у центрі села збудувати сучасний парк з алеями, альтанками та дитячі майданчики, а ще частину коштів використати на ремонт доріг. Ці збори були попередніми,  у подальшому, згідно закону, будуть проведені ще громадські слухання.  Громада та інвестор знаходять спільну мову і їхнє партнерство та взаємовигідна співпраця є запорукою як зростання потужності економіки району, села, так і покращення рівня життя для самої громади.

« повернутися до списку новин