Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На Тростянеччині побував голова Вінницької ОДА

Переглядів: 262

   

  29 квітня з робочою поїздкою у Тростянецькому районі побував голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Метою його перебування є ознайомлення із ходом робіт по будівництву промислових та соціальних об’єктів. Зокрема робоча група, до якої долучились голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, побувала у селі Демківка, де здійснюється будівництво заводу по переробці кукурудзи на крупу та борошно. Проект цей втілює компанія з іноземними інвестиціями « Дакса Бунге Україна».

       Варто зазначити, що реалізація проекту є надзвичайно важливим фактором у зміцнення економіки не лише району, а й області. Новостворене підприємство відкриє понад 50 нових робочих місць, забезпечить доходи бюджету, здійснюватиме переробку зерна кукурудзи, вирощеної місцевими аграріями.

     Запуск заводу планується вже у нинішньому році до початку збирального сезону. 80% продукції мають на меті експортувати. Споживачами продукції є такі великі міжнародні корпорації як «Nestle», « Heineken», « Кellogg’s» та інші. Для України важливим є те, що на експорт йтиме не сировина, а готова продукція.

    Також голова облдержадміністрації оглянув хід будівництва нового соціального об’єкта - амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Капустяни. Проект, який розпочався за ініціативи уряду Володимира Гройсмана, підходить до завершення.

     Будівництво закладу здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Також до його реалізації у певній мірі долучились районний та Капустянський сільський бюджети. Загальна кошторисна вартість проекту понад 10,5 млн. грн.. Амбулаторія обслуговуватиме населення 7 сіл району. Медичний заклад буде забезпечений необхідним медобладнанням, інвентарем, транспортом, мережею інтернет. Відкриття амбулаторії планується здійснити вже у травні цього року.   

« повернутися до списку новин