Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Тростянецкий центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Переглядів: 152

Тростянецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної  установи «Тростянецкий центр професійного розвитку педагогічних працівників»

1. Консультант з дошкільної освіти – 1 шт.од. 

2. Консультант з початкової освіти – супервізор – наставник – 1 шт.од.

3. Консультант з середньої освіти (предмети суспільно-гуманітарного циклу) – 1 шт.од.

4. Консультант з середньої освіти (предмети природничого циклу) – 1 шт.од.

5. Консультант-психолог – 1 шт.од.

 (місцезнаходження: вул. Соборна, 103 - а, смт. Тростянець, Вінницька область, 24300).

Вимоги до претендента: громадянство України, вільне володіння українською мовою,  вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста) , стаж педагогічної та /або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років , досвід впровадження інновацій , педагогічних новацій і технологій у системі освіти , у тому числі інформаційно-комунікаційних , організаційні здібності.

 Конкурсний відбір  здійснюватиметься  за результатами :

- перевірки знання законодавства у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів;

- публічної та відкритої презентації державною мовою кандидатом пріоритетних напрямів та основних завдань роботи на посаді , а також надання відповідей  на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Умови оплати праці: педагогічного працівника  комунальної установи «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників» визначено штатним розписом установи.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографію та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково – педагогічної ) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної  комісії.

     Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі,   може надати інші документи, що підтверджують її професійні та /або моральні якості.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами :

- перевірки знання законодавства у сфері освіти , зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів шляхом письмового тестування;

- публічної та відкритої презентації державною мовою кандидатом пріоритетних напрямів та основних завдань роботи на посаді, а також надання відповідей  на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Документи приймаються протягом 20 календарних  днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Соборна, 37,  смт. Тростянець Вінницька область 24300, Тростянецька районна рада.

Дата проведення конкурсу: 22 жовтня  2020 року о 10.00 год.

Місце проведення: вул. Соборна, 37 (сесійна зала), смт. Тростянець Вінницька область, 24300, Тростянецька районна рада.

Довідки за телефоном: (04343) 2-22-60. Email: trosradavinn@ukr.net« повернутися до списку новин