Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

26 червня 2018 року, напередодні 22-ї річниці прийняття Конституції України жителі Глибочка отримали у подарунок – оновлену площу перед Будинком культури.

Переглядів: 385

      26 червня 2018 року,  напередодні 22-ї річниці прийняття  Конституції України жителі Глибочка отримали у подарунок – оновлену площу перед Будинком культури, яка одночасно слугує зоною відпочинку. Площа  вимощена тротуарною плиткою, встановлено лавочки та дві бесідки, на клумбі висаджено декоративні кущі та квіти.

        На відкриття площі зібралися жителі територіальної громади , приїхали гості, серед яких голови районної ради і райдержадміністрації Людмила Скапровська та Леонід Лобань, помічник-консультант народного депутата Миколи Кучера Павло Мороз, голова благодійного фонду Сергія Тігіпка Роман Польовий, головний підрядник Андрій Стащук, директор ПОП „Зоря” Сергій Тирса, депутат районної ради Володимир Пересунько.

     Площу освячував благочинний УПЦ КП отець Михайло Торбахевич, першими на неї ступили вихованці дитячого садка, далі – школярі, гості та жителі села.

   Загальна вартість куточка відпочинку складає 700 тисяч гривень. Кошти сюди вкладені з сільського та обласного бюджетів, благодійних фондів Сергія Тігіпка та Миронівського хлібопродукту, підприємців.

   Гості щиро вітали жителів села з подією і бажали, щоб таких приємних заходів у селі було якомога більше. За високий професіоналізм, самовідданну працю та вагомий внесок у розвиток соціальної сфери  Глибочанської громади Людмила Скапровська та Леонід Лобань нагородили сільського голову Валентину Горбань Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради.

« повернутися до списку новин