Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

23 травня відбулась чергова 21 сесія Тростянецької районної ради 7 скликання.

Переглядів: 326

     На розгляд пленарного засідання виносилось 23 питання. Депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Леоніда Лобаня  про здійснення  Тростянецькою районною державною адміністрацією   делегованих  районною радою повноважень. У своєму виступі  керівник районної виконавчої влади проаналізував основні результати розвитку району за 2017 рік озвучив пріоритети на поточний рік. За минулий рік  район має добрі результати у економічному та соціальному розвитку. Тростянеччина завжди була однією із кращих у виробництві с/г продукції , і ця тенденція зберігається, рівень середньої заробітної плати склав 6073 грн., а за І кв. 2018 року -6935 грн., що є  другим показником  серед районів області,  вагомі результати район досяг  і  у соціальній сфері.  «Це є результат спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, виробничої та соціальної сфер району»- зазначив Леонід Лобань.

   Про стан забезпечення законності та правопорядку  на території  Тростянецького району доповідали заступник начальника місцевого відділення поліції  Володимир Хреїк та заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури Максим Веселовський. Обнадійливим є той факт, що рівень правопорушень у районі дещо знизився у порівнянні з попереднім роком.

   Також депутати затвердили  Статут комунального некомерційного підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» завершивши процес реорганізації комунальної установи. Про стан  зайнятості населення Тростянецького району звітувала заступник начальника управління праці та соціального захисту Олена Гонтар, депутати прийняли відповідну довгострокову програму, яка передбачає план заходів щодопрацевлаштування   населення на період до 2020 року.

   Серед інших питань прийнято ряд рішень по управлінню комунальним майном, затверджено грошову  оцінку земельних ділянок. У роботі сесії взяв участь та виступив депутат обласної  Ради Геннадій Мазур.

« повернутися до списку новин