Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Районна рада завершила заходи по призначенню керівників комунальних закладів, підприємств на посади.

Переглядів: 220

       Відповідно до закону України «Про культуру» та Порядку призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району Вінницької області районною радою був оголошений конкурс на посади керівників комунальних закладів культури. Головою районної ради було видано розпорядження про створення конкурсної комісії   по відбору кандидатур на посади керівників комунальних закладів культури. Узазначений термін  до районної ради надійшли документи від претендентів на посади і було проведено  засідання конкурсної комісії.   Комісія заслуховувала кандидатів, які презентували свої програми розвитку закладів  на посади керівників , яких вони претендують. Відповідно до рішення комісії про визнання переможців  у конкурсі  рішенням 28 сесії районної ради від 28 грудня кандидати, які перемогли у конкурсі,  затверджені на посадах:

   Відповідно до чинного законодавства, сьогодні у районній, з керівниками, які призначені на посади  керівників закладів культури та головою районної ради, були укладені  контракти  про трудові відносини керівника закладу із Органом управління майном. Контракти підписали : директор комунального закладу  «Тростянецька центральна районна бібліотека» - Дереш Марія Борисівна, директор комунального закладу «Тростянецький районний краєзнавчий музей» - Шамраєнко Людмила Сергіївна, директор комунального закладу «Ободівський краєзнавчий музей» - Кучер Ольга Борисівна, директор комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» - Баламут Віктор Юхимович, директор комунального закладу  «Новоободівська дитяча музична школа» - Ременюк  Володимир Васильович. Також було переукладено контракти із керівниками  комунальних  підприємства «Тростянецьке районне радіомовлення» - Олійник Лесею Володимирівною та «Тростянецький районний трудовий архів» - Шевчук Любов’ю Іванівною.

     Тростянецька районна рада вітає  керівників із призначенням та підписанням контрактів. Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість задля розвитку комунальних закладів.

« повернутися до списку новин