Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

6 грудня делегація Тростянецького району на чолі з головою районної ради Людмилою Скапровською взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування,які відбулися у приміщенні обласної Ради.

Переглядів: 467

Депутатів обласної, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Анатолій Дмитрович у своєму виступі підкреслив, що у цивілізованих країнах саме до виборних посад є найбільша довіра, тому якраз через вибори, через місцеве самоврядування працює державний механізм у більшості країн світу. Сьогодні ми всі разом мудро, реалістично та прагматично вирішуємо спільні проблеми, розбудовуючи нашу державу із тим рівнем демократії, на який вона заслуговує.

Голова обласної Ради подякував депутатам за підтримку, за консолідацію у прийнятті рішень, за ініціативи, які першими запроваджуються в нашій області, а також побажав представникам органів місцевого самоврядування області та їхнім родинам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру й Божого благословіння.

Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошові винагороди отримали представники  місцевого самоврядування Вінниччини – депутати обласної Ради, місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування області,працівники закладів, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.  Серед нагороджених  наші земляки Піган Валентина Леонідівна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради  і Василенко  Людмила  Дмитрівна – Ілляшівський сільський голова.

Урочистості завершились святковим концертом  творчих колективів Вінниччини.

« повернутися до списку новин