Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

07 серпня 2017 року розпочато огляд стану готовності навчальних закладів Тростянецького району до роботи в 2017 – 2018 навчальному році.

Переглядів: 633

 

            До  комісії, яка  створена згідно розпорядження голови райдержадміністрації №215 від 20.07.2017 року ввійшли фахівці  відділу освіти райдержадміністрації; сектору житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації,  комунальної установи "Тростянецький районний методичний кабінет" а також  представники  районної ради, управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Тростянецькому районі та районного сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

  Огляд  розпочався з Ободівської територіальної громади, потім комісія оглянула Цибулівську та Торканівську громади. Під час відвідування було оглянуто прилеглу територію, котельні, медпункти, їдальні, класи та кімнати відпочинку у дитячих садочках та школах. Було розглянуто та надано практичні рекомендації по питаннях щодо поліпшення матеріально – технічної бази закладів освіти;  створення безпечних умов перебування дітей у дошкільних дитячих закладах та школах; протипожежних заходів; підготовки до опалювального сезону; дотримання санітарних норм харчування учнів, якості питної води; відповідного оснащення спортивних залів майданчиків тощо.  Огляд планується завершити 11 серпня відвідуванням Тростянецьких  СЗШ І-ІІІ ст. №2 та НВК  СЗШ І-ІІІ ст. №1 – гімназії.« повернутися до списку новин