Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Робочий візит Прем’єр-міністра України В.Гройсмана на Вінничину.

Переглядів: 352

       10 червня  Прем’єр – міністр  України  Володимир Гройсман  здійснив робочу поїздку районами Вінниччини.  Глава Уряду побував у Немирові, Вороновиці та Тростянці. Темою  його зустрічей у громадах області  стало  обговорення питання  реформи місцевого самоврядування. Розпочата реформа  передбачає  створення  спроможних  територіальних громад, на даний час на Вінниччині функціонує вже 35 ОТГ.

         Реальний  результат інфраструктурного розвитку прослідковується у нашому районному центрі.  Тростянецька ОТГ  з початку  цього року здійснює прямі відносини з державним бюджетом. Для  забезпечення розвитку  має власні  надходження, які в  рази зросли,  кошти Державного  фонду регіонального розвитку  та грантові фінанси  на реалізацію проектів.  Саме децентралізація  бюджетних відносин  і підтримка  держави  допомогли реалізувати  Тростянецькій селищній  раді  протягом  останніх років ряд  амбітних  проектів: будівництво  сучасного парку відпочинку,  реконструкцію центральної площі, будівництво сквера із прекрасним  фонтаном, капітальний ремонт  спортивного  комплексу,  будівництво доріг і тротуарів, каналізаційної мережі.  Презентувала досягнення – Тростянецький селищний голова  Людмила Червонецька.

Прем’єр  мав змогу  поспілкуватися із тростянчанами. До участі в обговорені  реформи  місцевого самоврядування  були залучені керівники  об’єднаних територіальних громад Вінниччини. Основна лінія, що звучала у виступах  керівників Уряду та громад, забезпечити  подальше просування реформи,  закріпити її на конституційному рівні.  «Зупинити  зараз децентралізацію – це, як зупинити  потяг на повному ходу», -  зазначив Володимир Гройсман, і в цьому його підтримали  присутні.

« повернутися до списку новин