Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

21 червня голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у роботі Координаційної ради при голові обласної Ради.

Переглядів: 535

Темою для обговорення стало питання стану довкілля області. Побували учасники заходу на Стадницькому полігоні твердих побутових відходів, ознайомились з роботою комунального підприємства «ЕкоВін» та гідрологічного заказника «Ільківський став».

Виїзне засідання Координаційної ради при голові обласної Ради було скликано, в зв’язку з тим, що з 1 січня 2018 року законодавчо буде заборонено захоронення на сміттєзвалищах несортованих відходів. Так, статтею 32 Закону України «Про відходи» передбачений обов’язок створення умов для реалізації роздільного збирання побутових відходів, а з 1 січня 2018 року встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

    У Стадниці присутні наочно побачили як працює сортувальна станція, на якій за зміну переробляється близько 200 тонн сміття. Відібрані відходи пластику, скла, металу йдуть на переробку. Вже в наступному році такі сортувальні станції мають працювати у кожному районі.

    Реальні кроки по розподільному збору твердих побутових відходів у нашому районі здійснено у Ободівській сільській раді: придбано сміттєзбиральний автомобіль, незабаром почнеться реалізація екологічного проекту по облаштуванню площадок для збору сміття.

    Для успішної реалізації програми щодо роздільного збору відходів у кожному населеному пункті необхідно провести суттєву розяснювальну роботу серед населення.« повернутися до списку новин