Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

2 квітня в Україні розпочалась офіційна кампанія із підписання декларацій із лікарями первинного рівня надання медичної допомоги. Обрати лікаря можна незалежно від місця реєстрації або проживання.

Переглядів: 417

  

    Комунальна установа «Тростянецький районний центр надання первинної медико - санітарної допомоги» активно включилась до процесу підписання декларацій. Заклад підключений до електронної системи охорони здоров»я. Наразі у районі працює 15 лікарів, із них 14- сімейні та 1 лікар- педіатр, із якими можна підписати декларацію. Станом на ранок 23 квітня уже укладено 4059 угод із медиками про обслуговування.

     Підписавши декларацію, кожен громадянин повідомляє державу, що обрав саме цього лікаря та цей медичний заклад. Декларація з пацієнтом  є підставою для перерахування  закладу коштів із державного бюджету.

     Як зазначив головний лікар комунальної установи Володимир Пересунько, процес укладення угод відпрацьований в організаційному плані на належному рівні, і кожен пацієнт, маючи при собі паспорт, без проблем укладає угоду із обраним лікарем. Наразі Тростянецький район входить у трійку лідерів області по кількості уже підписаних угод.

 « повернутися до списку новин