Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Новини спортивного життя району

Переглядів: 572

       

 З настанням тепла активізувалась спортивна діяльність у районі.

       Традиційно 9 травня у селі Ободівка відбувся волейбольний турнір, який щорічно протягом 30 років залучає до участі команди з різних районів області. Цьогоріч до Ободівки приїхали спортсмени із 8 районів. Незмінним організатором цього турніру є голова обласної федерації волейболу Микола Чумак та голова районної організації ФСТ «Колос» Володимир Денисюк. За результатами змагань першість здобула волейбольна команда с.Летківка, а серед учасників категорії «ветерани» - команда із смт.Теплик.

      Нещодавно пройшли товариські зустрічі з футболу у селі Торканівка. Відрадно те, що це найвіддаленіше село в районі, і організація такого заходу є важливою для громади, тому і зібрав він чимало вболівальників. Участь у змаганні взяли команди трьох сіл із Чечельницького, Крижопільського районів, що межують із Торканівкою. Гра принесла неабияк задоволення глядачам. Перемогла команда с.Бондурівки Чечельницького району, другими були господарі, а третє місце посіли спортсмени із  Павлівки Крижопільського району. Сільський голова Тамара Каук має чималі плани по активізації спортивного руху в селі і земляки її в цьому всіляко підтримують.

   У селі Ободівка започатковано новий вид змагань  - це спортивна риболовля. Розпочався цей захід із суспільно-корисної праці – зачистили прибережну смугу місцевої водойми від різноманітного сміття  та закінчили прибирати сільський парк.

  Організаторами змагання стали місцеві рибалки – любителі. Всього участь у змаганнях взяли 23 рибалки віком від школярів до пенсіонерів. Умови прості: одна вудочка, один гачок, а переможець той, хто найбільше зловить риби. Риболовля виявилась вдалою, адже впіймали гарних коропів, карасів, а й навіть щуку. За результатами зважування  улову переможцем став Віктор Левицький, його трофей склав 2 кг 850 гр. Після зважування рибу випустили назад у водойму. Переможців нагородили заохочувальними призами. Змагання стало справжнім святом для ободівчан. Сільський духовий оркестр дарував святковий настрій, а вправні господарки частували всіх гостей юшкою та кашею.

« повернутися до списку новин