Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся регіональний форум «Кроки до розвитку громад»

Переглядів: 136

   

    25 лютого у залі засідань районної ради пройшов V регіональний форум «Кроки до розвитку громад», який організовано ГО «Соціальний центр МХП». Метою форуму є стимулювання підготовки проектів розвитку територіальних громад для участі у конкурсах.

    У роботі форуму взяли участь народний депутат України Микола Кучер, голова районної ради Людмила Скапровська, перший заступник голови РДА Таїсія Науменко, керівники територіальних громад району, керівники бюджетних закладів, представники громадськості.

     Варто зазначити, що органами місцевого самоврядування щорічно подаються на обласний конкурс проекти, завдяки яким залучаються додаткові кошти на соціально-економічний розвиток територій. Проекти, що отримали перемогу, орієнтовані на капітальний ремонт, реконструкцію соціальних об’єктів, проведення благоустрою.

     Щорічно учасниками всіх проектів є ГО «Соціальний центр МХП», який надає і співфінансування заходів. Про це йшлося у виступі Миколи Кучера. Завдяки його підтримці у районі реалізовано чималу кількість проектів.

    Участь у форумі також брали фахівці та експерти, які готові допомогти у поліпшені якості написання проектів, а саме: Єлизавета Савчук - керівник проекту «Стала взаємодія із командами народних депутатів», Віктор Іщук – адміністратор обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, консультант-експерт Вінницької ОАОМС, Юрій Войціцький - радник з питань місцевого і регіонального розвитку.  

    В ході обговорення теми присутні змогли поставити запитання народному депутату, експертам та отримати відповіді.« повернутися до списку новин