Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відзначили День захисника України

Переглядів: 174

      Для українського народу День захисника України є по - особливому шанованим та хвилюючим святом.  Вже 5,5  років  наша держава  веде важку боротьбу  проти окупації своїх земель, за незалежність і цілісність країни. У цій  боротьбі  загинули тисячі патріотів, а ще  більше  зазнали поранень. Свято встановлене  у 2014 році  указом Президента України  Петра Порошенка. 14 жовтня  - історична  традиція вшанування українського війська на Покрову. У цей день весь народ України  дякує  своїм захисникам  за  мужність  і героїзм.

Щорічно  відзначається  День захисника України і на Тростянеччині. Жителі  району, починаючи від Майдану і до нині, надавали і надають посильну допомогу українській армії. Через горнило війни пройшли сотні наших земляків,  четверо із яких віддали життя за Україну. Сьогодні у районному Будинку культури зібралась громада від усього району, щоб подякувати нашим героям -  захисникам за їхню звитягу, жертовність в ім’я народу та держави. Воїнів, які пройшли горнило війни, нагороджено  Почесними Грамотами  районної ради та районної державної адміністрації.

Привітали присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Науменко та райвійськом  підполковник  Сергій Стоколос.

Аматори художньої самодіяльності  підготували прекрасний святковий концерт. Слід  зазначити,що у кожній територіальній громаді  району, школах, закладах культури проходять патріотичні  заходи,  виставки, урочисті зібрання.« повернутися до списку новин