Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Голова районної ради взяла участь у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради

Переглядів: 153

   

  30 жовтня голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради  на тему: «Про формування в територіальних громадах області сприятливих умов для активізації розвитку сфери туризму та хід виконання Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради від 30 червня 2017 року № 380». Також на заході були  присутні директори департаментів облдержадміністрації, голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, заступник керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Репей, голови постійних комісій обласної Ради, представники засобів масової інформації.
   Учасники Координаційної ради побачили колекції військової зброї, починаючи з  XV століття та знаменитого сарматського золота. Унікальні ювелірні колекції золотих прикрас дохристиянської доби дістали із запасників. Вік прикрас налічує близько 4 тисяч років. Музейники продемонстрували колекцію ювелірних прикрас сарматів і корону правителя сарматів  – царя Енісмея. 
   Реалізація функцій збереження та охорони культурної спадщини безпосередньо пов’язана із розвитком туризму на території області.  Тобто влада зобов’язується забезпечувати збереження культурної спадщини, що існує на її території. З цією метою і запропоновано для обговорення на засіданні Координаційної ради, актуальне і важливе питання. Це дає підстави говорити не просто про сукупність дій і відповідних повноважень окремих органів влади, але про цілісну та системну державну політику в галузі збереження й охорони культурної спадщини.

 « повернутися до списку новин