Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України.

Переглядів: 282

    

17 жовтня, в залі засідань  районної ради  відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України, в якій взяли участь начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Тетяна Бузинська,  перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, керівники районних служб району, делегати первинних ветеранських організацій.

Розпочалася конференція хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих військових АТО та померлих ветеранів. Також ветерани поклали квіти до Меморіалу пам’яті

На порядок денний конференції винесено ряд питань,  основне з яких -  це звіт голови районної організації ветеранів України. Голова  Тростянецької районної організації ветеранів Микола Мельник, який уже не один рік очолює організацію,  детально зупинився на проведеній роботі організації ветеранів за звітний період, і відзначив тісну співпрацю з первинними організаціями та органами  влади району. Далі учасники конференції заслухали звіт  ревізійної комісії та інформації про роботу Новоободівської, Четвертинівської, Великостратіївської та Тростянчицької первинних ветеранських організацій. Делегати конференції визнали роботу ветеранської організації задовільною та  подякували  її голові за пророблену роботу.

Після тривалого обговорення делегати конференції  приступили до обрання районної ради та  президії ради ветеранів,  голови організації, ревізійної комісії та  делегатів на обласну конференцію ветеранів. В котрий раз, районну організацію  очолив  Мельник Микола Олексійович.  Очільники  районної влади привітали  делегатів конференції  та Миколу Олексійовича із обранням його головою Тростянецької районної організації ветеранів України та побажали їм подальшої плідної та успішної праці.

« повернутися до списку новин