Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

З 9 по 13 серпня 2018 року у м.Скадовську Херсонської області проводились спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад України.

Переглядів: 342

        Спортивну делегацію області очолив Сергій Пилипович Татусяк – голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Учасники спортивних заходів є яскравим прикладом утвердження культури здорового способу життя сільських жителів, їх сили духу та патріотизму.

        До складу збірної команди Вінницької області вже вдруге вийшов і представник Тростянецького району Савинецький сільський голова. Марущак Василь Васильович. Кожен учасник мав право виступити тільки в одному виді спорту.

    19 команд-учасниць майже з усієї України представляли територіальні громади, де продемонстрували майстерність у таких видах спорту як гирьовий спорт, волейбол, настільний теніс, футзал, шахи та шашки, дарц (жінки), перетягування канату.

     Наш земляк Василь Марущак  виборов друге місце у своїй ваговій категорії  у гирьовому виді спорту серед 19 учасників змагань. Самоврядці не тільки змагалися , але і мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом з колегами  та відпочити на березі теплого Чорного моря.

   В знак великої шани та поваги усі команди-учасниці змагань отримали короваї гостинної Херсонської землі , веселий настрій гостям забезпечували  місцеві творчі колективи.« повернутися до списку новин