Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Діяльність комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»

Переглядів: 161

17.10.2019 року на базі Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст.  відбувся районний навчально-практичний семінар на тему «Особливості використання Google-технологій у роботі фахівців психологічної служби» для працівників психологічної служби району. Семінар провела методист комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» – О.С. Прокопенко, яка у травні 2019 року стала переможцем обласного конкурсу «Фахівець психологічної служби в інформаційному просторі» у номінації «Портфоліо фахівця психологічної служби».

Під час семінару учасники пройшли онлайн-анкетування «Рівень поведінки в мережі Internet», визначили в групах позитивні та негативні сторони інформаційних технологій за допомою вправи «За і проти».

Після ознайомлення з можливостями Диска Google та рівнів дозволів для всіх об’єктів, фахівці навчилися створювати власні сайти-портфоліо. З метою створення позитивного настрою, зняття напруження соціальний педагог Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. Бурмій С.С.  провела тренінг.

Запропонована методистом рефлесія «Метод 5 пальців», дала можливість практичним психологам та соціальним педагогам окреслити плани на майбутнє з урахуванням знань отриманих під час семінару.

Позитивним завершенням семінару стала «Притча про оптимізм».

« повернутися до списку новин