Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ПОДАРУНОК НА СВЯТВЕЧІР

Переглядів: 202

   

    Різдво — одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі.  У день Народження Сина Божого весь світ славить свого спасителя: люди прикрашають свої будинки святковими ялинками, які символізують євангельське древо, запалюють свічки, ходять на церковні богослужіння. Протягом сотень років бережуть і шанують традиції Різдва й українці. Та не всім випала нагода у святвечір бути вдома поряд зі своєю сім’єю, рідними та близькими. На жаль  багато  наших земляків уже  шостий рік відмічають Різдво в окопах на передовій. І яким приємним різдвяним подарунком були посилки  від Торканівської громади, колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги, управління праці та соціального захисту населення, районної ради, Цибулівської сільської  ради, директора районного Будинку культури Віктора Баламута, жителів Миколи та Катерини Прус, Олега Денисюка  у дев’ятий батальйон 59-ї окремої механізованої бригади, де служать більше десятка жителів Тростянеччини. На Світлодарську дугу було переслано сім маскувальних сіток. Шостого січня, якраз на Святвечір, у Світлодарському відділенні Нової пошти їх отримав заступник командира батальйону Володимир Авдєєв і одразу ж передав їх на позиції наших земляків. У сітках були сюрпризи: на решту коштів, які залишилися, волонтер Тетяна Комар придбала й передала 15 кілограмів ковбаси, питну воду та солодощі від Ободівської сільської ради.

На Різдво, 7 січня, бійці дев’ятого батальйону через волонтерів у телефонному режимі щиро дякували людям району, які долучилися до святої справи.

Ви не уявляєте, який подарунок зробили для нас, - сказав житель села Летківка Ігор Мельников, який шостий рік на війні. - У нас сьогодні випав великий сніг. Тростянецьке маскування сховало наші позиції від ворога. Дякуємо вам, рідні земляки! Здоров’я вам і щастя, миру вашим родинам. За вашої підтримки мир в Україні ми збережемо.« повернутися до списку новин