Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

21 грудня 2018 року у районній раді відбулося засідання комісії з конкурсного добору керівників районних комунальних закладів культури.

Переглядів: 252

   

   Призначення керівників закладів здійснюється відповідно до Закону України «Про культуру» шляхом укладення контракту за результатами конкурсу.

      До спільної власності територіальних громад району належить п’ять комунальних закладів культури: «Тростянецький районний будинок культури», «Тростянецький районна бібліотека», «Тростянецький районний краєзнавчий музей»,  та «Ободівський краєзнавчий музей» та «Новоободівська музична школа». Укладені контракти із керівниками цих закладів діють до 1 січня 2019 року.   

       Відповідно до чинного законодавства районна рада, як засновник комунальних закладів у галузі культури, розробила та затвердила рішенням сесії Положення про порядок призначення керівників.

        На підставі законодавчих норм було оголошено про конкурс на посади керівників, створено конкурсну комісію. Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено у районних засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради. Кожен бажаючий, який відповідає вимогам до кандидатів, мав змогу подати документи до комісії та взятии участь у конкурсі. Протягом місяця комісія приймала документи.

На засіданні комісії кандидати презентували свої проекти розвитку закладів культури, на посаду керівників яких вони претендують.

Після проведеної співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення про переможця конкурсу по кожному із комунальних закладів.

Переможці конкурсу будуть призначені на посаду рішенням сесії районної ради та з ними буде укладений трудовий контракт.« повернутися до списку новин