Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Голова районної ради Людмила Скапровська прийняла участь у нараді із селищним, сільськими головами, керівниками бюджетних установ по підготовці підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфер

Переглядів: 572

  

 Проводила нараду. перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко

         Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповідав завідувач сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Михайло Оліянчук: «В районі на завершальному етапі проходять заходи з підготовки  об'єктів  теплопостачання, дорожньо–мостового, водопровідно–каналізаційного господарства,  приміщень закладів  бюджетної сфери до роботи в умовах осінньо - зимового періоду.

За період з 7 по 11 серпня поточного року проведено огляд готовності всіх закладів бюджетної сфери до наступного зимового періоду, першочергово звернуто увагу на готовність об'єктів теплопостачання.

Триває заготівля  твердого палива,  вугілля та деревини для опалення закладів бюджетної сфери району. Потреба у заготівлі деревини становить 2700 м.куб., фактично заготовлено 1721 м.куб (64% від потреби), потреба у заготівлі вугілля становить 519 т, фактично заготовлено 327 т (63% від потреби).

Варто відзначити, що всі дитячі садочки та заклади охорони здоров’я готові до опалювального періоду. Із  22 загальноосвітніх шкіл району готові до опалювального періоду 20, є питання по Козинецькій та Глибочанській школах».

            Також під час підготовки до осінньо–зимового періоду були приведені в належний технічний стан автомобільні дороги району. Станом на 11.09.2017 р.  на ремонт автомобільних доріг загального користування використано 2452 тонн асфальтобетону та асфальтобетонної суміші, в т.ч. за рахунок коштів Служби автомобільних доріг у Вінницькій обл. - 377 т, за рахунок спонсорської допомоги суб’єктів підприємницької діяльності та місцевого бюджету – 2075 т («ТОВ «Вінницька птахофабрика» - 851 т, СТОВ «Колос» - 162,3т, ПСГП «Савинецьке» – 140 т,   ДПДГ «Олександрівське» - 69,5 т, ТОВ «АгроЛан» - 10 т,  ТОВ «Агроподілля», ТОВ «Ободівка-Агро», АФ «Росток», ТОВ «Ободівське» та інші).  Площа ліквідації ямковості становить 19,2 тис.м.кв. Загальний обсяг виконаних робіт - близько 4,8 млн.грн. Із загального обсягу робіт за рахунок коштів місцевого бюджету  - 797,2 тис.грн., в т.ч.  687,2 тис.грн. - із районного бюджету,  100,0 тис.грн. - із бюджету Ободівської сільської ради та  10,0 тис.грн. - із бюджету Будянської сільської ради.    

         Сільськими та селищною радами проводиться ремонт автомобільних доріг комунальної форми власності. Станом на 11.09.2017 року загальний обсяг виконаних робіт становить 3533 тис.грн., при плані 3891 тис.грн.  в т.ч. за рахунок коштів місцевого бюджету - 3038 тис.грн (86%), решта 495 тис.грн. (14%) - за рахунок благодійної допомоги СПД.  Площа ліквідації ямковості становить 19,2 тис.м.кв. Найбільші обсяги робіт виконано  в Тростянецькій селищній, Гордіївській, Олександрівській, Глибочанській та Летківській сільських радах.

        Щодо підготовки закладів освіти та охорони здоров’я району до опалювального сезону інформували начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко та заступник головного лікаря КУ «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» Микола Шевчук.

        Із станом освоєння коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, виділених на реалізацію інвестиційних програм та проектів розвитку території у Тростянецькому районі, ознайомила присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Сандуляк.

        Також на нараді розглянуто питання щодо комплектування Збройних сил України військовослужбовцями за контрактом. З цього питання інформував військовий комісар Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Стоколос.« повернутися до списку новин