Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Досвід роботи у районі презентували в області

Переглядів: 125

20.02.2020 року на базі Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області (НМЦПССО) фахівці психологічної служби Тростянецького району  презентували свій досвід роботи на обласному міжрайонному методичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку особистісних і соціальних компетенцій учасників освітнього процесу шляхом створення системи протидії булінгу, що сприяє формуванню безпечного освітнього середовища».

У роботі семінару брали участь працівники психологічної служби та методисти Барського, Бершадського, Козятинського, Липовецького Тростянецького та Чечельницького районів, Немирівської ОТГ, міст Вінниця, Козятин та Ладижин.

У теоретичній частині методист НМЦПССО, детально проаналізувала Порядок виявлення, розгляду та реагування на випадки булінгу в закладах освіти, а методист з психологічної служби, презентувала психологічну службу Тростянецького району та досвід її працівників в напрямку профілактики булінгу як однієї з умов створення безпечного освітнього середовища.

У практичній частині семінару фахівці стали учасниками гри-квесту «СТОП! Булінг», що сприяло актуалізації знань про булінг, розвитку соціальних та особистісних компетенцій. Комунікативну гру-квест провела творча група фахівців психологічної служби Тростянецького району.

 По завершенню роботи семінару учасники обмінялися враженнями, думками, знахідками та відкриттями з актуальної проблеми.« повернутися до списку новин