Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

15 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості, будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення.

Переглядів: 218

           Важливе питання, яке розглянули депутати, це -  припинення (ліквідація) Ободівської середньої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів. Підставою розроблення проекту рішення є формування оптимальної мережі навчальних закладів району, необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині з використанням наявних ресурсів, модернізації мережі. Начальник відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації Ільченко Ольга Федорівна детально проінформувала депутатів про ситуацію , яка склала у даному навчальному закладі , а саме, що впродовж 2018 – 2019 навчального року у 5 – 9 класах навчається 7 учнів, 5 і 6 класи відсутні, 1 дитина навчається на інклюзивній формі навчання.  Відсутність класів призводить до неможливості забезпечити заклад фахівцями. Друга гостра проблема у цьому закладі  - це те, що протягом опалювального періоду температурний режим у закладі підтримується за допомогою пічного опалення, що є порушенням санітарних норм. «Прошу врахувати , що діти, які навчаються у повних класах, мають більші можливості, ніж ті, які навчаються на індивідуальній формі у малокомплектних школах», - підкреслила Ольга Федорівна. На питання  депутатів, як буде забезпечений навчальний процес, підвіз дітей, очільник освіти пояснила, що поряд знаходиться дві сучасних , модернізованих школи, які не завантажені на повну потужність. Підвіз дітей проводиться за допомогою двох автобусів, графік роботи, яких переглядається, що дасть можливість комфортно і  вчасно довозити усіх дітей до закладів освіти. Як будуть працевлаштовані педпрацівники – Ольга Федорівна пояснила, що частина уже працевлаштовані, частина мають працевлаштуватись у навчальних закладах  сіл Ободівка і Нова Ободівка, частина педпрацівників – пенсіонерів відправляться на заслужений відпочинок.  По закінченню обговорення депутати одноголосно підтримали  даний проект рішення.

     Далі депутати приступили до розгляду питань , що стосуються комунального майна, а саме: підтримали списання морально і фізично застарівши матеріальних цінностей комунальних  некомерційних підприємств «Тростянецький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» та «Тростянецька центральна районна лікарня»; передачу майна та здачу приміщень в оренду. Також депутати підтримали проект рішення  про затвердження акту приймання – передачі  комплексу будівель і  споруд.

« повернутися до списку новин