Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У комунальному закладі «Тростянецька центральна районна бібліотека» відбулась презентація збірки поетичних творів

Переглядів: 241

 

     19 травня 2019 року в комунальному закладі «Тростянецька центральна районна бібліотека» відбулась презентація нової збірки поетичних творів поетеси, учителя української мови та літератури Четвертинівської ЗОСШ I-III ступенів  Людмили Бурдейної.

      Кожен поетичний твір Л. Бурдейної - це своєрідна музика, під яку слова починають «танцювати» під закладений у них ритм, сплітаються навколо почуттів і теми одне з одним. Це краса звуку у гармонії з почуттями, відгук душі у словах.

   Деякі твори  уввійшли  до альманахів поезії та прози літературно-мистецького об’єднання «Джерело»: «Подільське перевесло», «Як спів тростини на крилатім вітрі», «Над сивим Батогом», «Душі криниця», «Родом з Тростянеччини», «Пролісок». Поетичного альманаху освітян Вінниччини «З любов’ю в серці».

    На святі були присутні члени районного літературно–мистецького об’єднання «Джерело», Ладижинського об’єднання «Стожари» голова Андрій Скакодуб, працівники районної бібліотеки та районного Будинку культури, колеги по самодіяльності Четвертинівського будинку культури та музею, завуч Четвертинівської ЗОСШ I-III ст. Ганна Галицька.

     Поезія - це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти на теренах Тростянеччини.« повернутися до списку новин