Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

20 березня 2018 році у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, організацій Вінницької області відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування

Переглядів: 400

     

         20 березня 2018 році у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Вінницької області відбувся семінар для представників місцевого самоврядування області на тему: « Секторальні реформи, як невід»ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». Участь у семінарі від Тростянецького району взяли керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган та голова постійної комісії районної ради з питань планування бюджету Тетяна Бузинська. Захід організовано Українською асоціацією районних та обласних рад за участю Асоціації міст України.

       Основна увага була приділена розгляду питання організаційно- правової основи бюджетного процесу на рівні місцевого самоврядування в т.ч. в умовах формування та діяльності ОТГ. Учасники семінару мали  змогу обговорити існуючі проблеми та можливі загрози для місцевих бюджетів, адже утворення ОТГ у межах наявних адміністративних одиниць вимагає вирішення цілої низки питань щодо розподілу комунальних бюджетних закладів та подальшого їх функціонування, перерозподілу надходжень районного бюджету, кадрового забезпечення новостворених ОТГ.

      Разом з тим потребують роз»яснення та вирішення на місцях питання  реформування охорони здоров»я, освітніх закладів.

      Учасники семінару просили врахувати внесенні пропозиції від практиків, які нині працюють в органах самоврядування, при напрацюванні проектів законодавчих актів, у розробці яких приймають участь асоціації місцевого самоврядування.

 « повернутися до списку новин