Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся ІІІ - й районний зліт юних натуралістів «Юннатівський вернісаж-2019»

Переглядів: 156

    5 листопада у комунальній установі  «Тростянецький районний методичний кабінет» у рамках тижня екології та охорони природи відбувся ІІІ-й районний зліт юних натуралістів «Юннатівський вернісаж-2019». У заході взяв участь заступник голови районної ради Іван Повидало.  Цього року захід проходить під назвою «Екологічними стежками Вінниччини». Вихованці закладів загальноосвітніх шкіл  району представили  звітні матеріали, зокрема, це були різні папки, буклети,  в яких презентована участь закладу у всеукраїнських, обласних, районних та шкільних масових  заходах еколого - натуралістичного напряму діяльності.

     Під час творчого звіту школи ділились досвідом роботи з еколого-натуралістичної  та природоохоронної діяльності,  розповідали про пророблену роботу на екологічні теми, про участь у екологічних та соціальних проектах, про екскурсії та походи, які здійснювали протягом року, про експерименти та досліди, які провели, виставки в яких брали участь, екологічні свята, які відзначали, про трудові десанти та акції, які організовували в своїх школах та населених пунктах.

   Традиційно працівники методичного кабінету моніторили участь закладів загальної середньої освіти у масових заходах еколого-натуралістичного спрямування обласного та районного рівнів. Його результати були озвучені під час проведення зльоту. Всім учням – переможцям та призерам обласних масових еколого-натуралістистичних заходів, а також їхнім вчителям  вручили сертифікати учасників зльоту, значки «Кращий юннат-2019».

    Проведення зходу відбулося  за сприяння та спонсорської допомоги депутата обласної  Ради  Геннадія Мазура.

     Тростянецька районна рада вітає усіх переможців та висловлює подяку Геннадію Федоровичу за підтримку!

« повернутися до списку новин