Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У Тростянці відбулося урочисте підняття державного прапору України.

Переглядів: 580

Сьогодні Україна святкує День державного прапора. Майже століття тому Центральна Рада прийняла Закон про Державний прапор республіки, затвердивши жовто-блакитний стяг символом Української Народної Республіки. А історія українського прапора сягає сивої давнини.

Український прапор – це символ народу, держави, а нині він є символом незалежності духу і волі. Із синьо-жовтим стягом український народ виборює свою незалежність: із ним ми вийшли на  Майдан, із ним ми боронимо свою землю, цей стяг супроводжує Героїв Небесної Сотні та війни у вічність. Цінність нашого державного прапора кожен українець осягає у ці важкі часи.

Сьогодні 23 серпня у Тростянці відбулося урочисте підняття державного прапору України. На площі перед будівлею районної ради, де встановлено місце для державних стягів, зібралася громада району: представники трудових колективів, громадських організацій, молоді, щоб взяти участь в урочистостях до Дня державного прапора.

У заходах були присутні члени польської делегації Ходєжського повіту, яка перебуває на Тростянеччині з нагоди святкування Дня Незалежності і 10-ї річниці міжнародного партнерства і співробітництва між двома районами.

Голова районної ради Людмила Скапровська та голова районної державної адміністрації Леонід Лобань урочисто підняли синьо-жовтий прапор України.

Із вітальним словом до присутніх звернулися керівники Тростянецького району Леонід Лобань, Людмила Скапровська та староста Ходєжського повіту Польщі Юліан Хермащук.« повернутися до списку новин