Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

7 грудня у приміщенні районної ради зібрались представники органів місцевого самоврядування району з нагоди свого професійного свята .

Переглядів: 493

    День місцевого самоврядування це подія,що не лише яскраво підтверджує активну участь  широких мас  населення в управлінні державою,високу роль  самоврядності,  як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління  в суспільстві,а й возвеличує чесну  й самовіддану працю сільських,селищних голів,депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Сьогодні місцеве  самоврядування  стало основою  народовладдя,одним з головних чинників  розвитку громадянського суспільства,дійовим інструментом  вирішення  не лише регіональних,а й загальнодержавних завдань.

З вітальним словом до присутніх  звернулась голова районної ради Людмила Скапровська,перший заступник  голови районної державної адміністрації Таїсія  Науменко,депутат обласної Ради  Геннадій  Мазур.

Почесні грамоти районної ради  та райдержадміністрації, грошові винагороди отримали найкращі представники  місцевого самоврядування  Тростянеччини . Урочистості завершились  святковим концертом  відомих виконавців та  художніх і народних колективів району .« повернутися до списку новин