Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вшанували працівників - аграріїв

Переглядів: 619

 

День працівників сільського господарства — професійне свято аграріїв, працівників, що трудяться на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємствах  і організаціях агропромислового комплексу України, яке  відзначається щорічно у третю неділю листопада. Це свято воістину всенародне, адже від результатів  діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання держави.

Свято в України відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні, з покон віків її називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються цьогоріч залишаються зернові, цукровий буряк .

Святкування  у районі було проведено у Четвертинівському  сільському Будинку культури, де зібрались найкращі представники хліборобської професії. З вітаннями до учасників свята  звернулись голова районної ради Людмила Скапровська, голова райдержадміністрації Леонід Лобань, начальник управління агропромислового розвитку Микола Цимбалюк. Кращих керівників агроформувань та заслужених працівників сільського господарства нагородили Почесними грамотами Верховної ради України, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації, Тростянецької районної ради та Тростянецької райдержадміністрації, а також грошовими винагородами  за високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного  свята.

Аграрії Тростянеччини завжди показують добрі здобутки у вирощуванні сільськогосподарських культур. Цього року господарства зібрали  зернові культури на площі 22547 га і намолотили 133,3 тис.тонн при середній урожайності 56,6ц/га.  Підготовили грунт під посів озимих культур 16087 га. Посіяли озимі культури на зерно в кількості 12962 га.

Святковий настрій присутнім  створювали  творчі  колективи району та заслужений артист України Олексій Ричко.« повернутися до списку новин