Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

28 червня день Конституції України

Переглядів: 470

   26 червня 2020 року у районі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України.

   Урочистості були проведені біля районного Будинку культури із врахуванням умов карантину.  Участь у заході приймали голова районної ради Людмила Скапровська та виконавчий апарат районної ради, голова райдержадміністрації Таїсія Науменко та працівники райдержадміністрації, а також керівники установ та організацій району. Відкрила зібрання  голова райдержадміністрації Таїсія Науменко, яка у своєму виступі відзначила, що День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

   У цей передсвятковий день за гарні показники у роботі на благо району та України були нагороджені Почесними Грамотами обласної Ради та обласної державної адміністрації директор Олександрівської СЗШ І-ІІІ ступенів Бура А.П. та завідувач сектору прийому громадян відділу державних допомог та житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення РДА Кравчук Г.І.

   Працівники культури підготували патріотичні музичні номери, які пролунали у районі, у переддень величного свята України. До Меморіалу пам'яті були покладені квіти.« повернутися до списку новин