Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Стан зайнятості населення у Тростянецькому районі

Переглядів: 500

       Про стан зайнятості населення району  5 березня  на нараді звітувала директор Тростянецького районного центру зайнятості Бенедик Н.А. Зокрема  зазначено, що у 2017 році стан на ринку праці району був  напруженим, адже поряд із проблемами легалізації праці добавилась ситуація по відтоку робочої сили у зв»язку із міграцією.

     Протягом 2017 року на обліку  ЦЗ перебувало 1972 безробітних( це менше на 100 осіб, ніж у 2016 році).Станом на 1 березня ц.р. на обліку перебуває 810 безробітних, з яких 715 чол. отримують виплати. Більшість звернень – це вивільнені сезонні працівники з агроформувань. Протягом 2017 року за направленням ЦЗ працевлаштовано 656 безробітних, багатьох громадян вдалось працевлаштувати до набуття статусу безробітного (в день звернення до ЦЗ).

     Варто зазначити, що велика кількість населення району зайнята на ПАТ «Миронівський хлібопродукт», а це кожен п»ятий працюючий. У близькій перспективі на даному виробництві передбачається відкриття нових потужностей на 1500 робочих місць, і для конкурентності роботи компанія планує збільшити заробітну плату на 30 %. Нині йде боротьба за трудові ресурси.

      У минулому році до участі у роботах тимчасового характеру за направленням ЦЗ залучено 118 безробітних, профінансовано ці роботи за рахунок коштів Фонду загальнообов»язкового державного соціального страхування та коштів місцевих бюджетів. Професійне навчання пройшли 213 безробітних, особлива увага приділялась учасникам АТО, яких на обліку перебувало 120 осіб.

     У 2018 році пріоритетом є профорієнтаційна робота серед старшокласників шкіл у питаннях професійного навчання.« повернутися до списку новин