Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини»

Переглядів: 493

З метою відзначення кращих місцевих рад та представників органів місцевого самоврядування,просування Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами, а також підвищення рейтингу області серед інших регіонів України, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс    «Успішне  самоврядування  Вінниччини».

Конкурс проводиться у 5 номінаціях, по 3 переможці в кожній:

·         Успішна рада;

·         Ініціативний голова;

·         Професійна посадова особа місцевого самоврядування;

·         Відповідальний депутат;

·         Кращий активіст територіальної громади.

Участь в конкурсі можуть брати територіальні громади-члени ВОАОМС та їх активні представники. А номінувати кандидатів на участь в конкурсі мають  місцеві ради. Підставою для участі є рішення сесії відповідної ради.

Конкурс триватиме з 17 липня до 31 жовтня 2017 року.

Нагородження переможців відбудеться під час Загальних зборів Асоціації, присвячених Дню місцевого самоврядування в Україні. Переможці отримають відзнаку та  грошову винагороду відповідно до номінацій.

Щоб прийняти участь в конкурсі, потрібно надіслати заявку учасника певної категорії на електронну адресу Асоціації  org.voaoms@gmail.com  або листом чи особисто на адресу: 21050    м. Вінниця, вул. Соборна, 72, каб. 313.

 « повернутися до списку новин