Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

В Ободівці похоронили учасника АТО.

Переглядів: 127

Сьогодні Тростянеччина попрощалася зі ще одним учасником АТО – Гуньком Андрієм Андрійовичем. На кладовищі у рідній Ободівці похоронили героя, що захищав Україну на східних рубежах. Важка хвороба забрала із життя молодого чоловіка, йому було лише 37 років.

 У найважчі часи війни потрапив Андрій на передову. Був мобілізований у липні 2014 року до Національної гвардії, службу проходив у в/ч 3008. Довелося йому стояти на сумнозвісному 31 блокпосту на луганському напрямку. То були пекельні місяці на самому передньому краї. А далі дислокація військової частини була біля Новотошківського, де проходила не менш гостра фаза воєнних дій.

Однополчани, волонтери пам’ятають його як надзвичайно привітну, товариську людину.

Демобілізувався Андрій у 2015 році. Вже будучи вдома, проявилася важка хвороба, з якою він мужньо боровся кілька років, але вона все ж здолала воїна. Залишилася без сина мати, без батька син – підліток та молода вдова.

Провести Андрія Андрійовича в останню путь прийшли, приїхали побратими, волонтери, представники районної та сільської влади, громада села. Біля місця останнього спочинку шану герою віддали військовим салютом та доземними поклонами. Дуже гірко, що відходять у вічність у такому молодому віці ті, хто боронив державу, народ від окупації, воєнного лиха, а це справжні патріоти.

Спи спокійно, Герою...

« повернутися до списку новин