Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Засідання Робочої групи

Переглядів: 401

  2 червня голова районної ради Людмила Скапровська та спеціалісти виконавчого апарату взяли участь в онлайн засіданні Робочої групи з обговорення бачення структури  адміністративно – територіального устрою  другого рівня Вінницької області.

 Кабінет Міністрів України  6 травня  затвердив  перспективний план Вінниччини де передбачено створення 63 спроможних громад. У межах  нинішнього Тростянецького району  буде сформовано 2 ОТГ –Тростянецьку і Ободівську.

  «Перспективний план створении? з поглядом на маи?бутнє регіону. В ньому інтереси майбутнього переважають над аргументами «завжди було так» або «ми так звикли», — наголосив Владислав Скальський.

  Радник голови Вінницької ОДА Олег Левченко зазначив, що необхідно беззаперечно відстоювати інтереси такої великої громади, як Вінницька область. Відтак, під час адміністративного поділу області важливо враховувати всі аспекти, тобто економічне обґрунтування, логістику, а також адміністративно-управлінські чинники.

   У форматі активної дискусії учасники обговорили загальну ситуацію із впровадження адміністративно-територіальної реформи та сформулювали власні пропозиції щодо структури адмінустрою другого рівня на Вінниччині. Було заслухано всі пропозиції, що надійшли від представників районів, депутатів, фахівців з проведення реформи адмінтерустрою.

 За підсумками проведеної фахової дискусії робоча група розглянула варіанти щодо утворення адміністративно-територіального устрою районного рівня і узгодила єдиний варіант – 5 об’єднаних районів. А саме: Вінницький, Гайсинський, Тульчинський, Могилів-Подільський та Північний. Найбільшу дискусію викликав центр саме Північного району – м. Хмільник, м. Козятин чи м. Калинівка. Наші дві ОТГ будуть входити до Гайсинського району.« повернутися до списку новин