Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ВІДЗНАЧЕННЯ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Переглядів: 436

15 серпня голова районної ради Людмила Скапровська прийняла участь  у  засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині  Дня Державного прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний окреслив основні особливості відзначення державного свята у цьому році, начальник відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Дністрянська та начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Дворський – із детальним робочим планом з підготовки та відзначення на Тростянеччині  Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України. Секретар Тростянецької селищної ради Наталія Вдовиченко  повідомила, що 26 серпня плануються заходи до Дня селища  Тростянець та відкриття частини центрального парку.

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України відбудуться 23 серпня о 09:00 на Центральній площі смт Тростянець.

Відзначення 27-ї річниці незалежності України відбудеться 24 серпня. Святкові заходи розпочнуться о 15:00 год. відкриттям районної Дошки Пошани. Також заплановані: урочиста хода, покладання квітів до Меморіалу пам’яті, районний фестиваль народної творчості «Скарби Тростянеччини», флешмоб «З Днем незалежності!», урочистості з нагоди Дня незалежності України, святковий концерт, виступ академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії. Працюватиме «Дитяча галявина». Святкові заходи відбуватимуться біля Тростянецького районного будинку культури.

« повернутися до списку новин