Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування, ветерани місцевого самоврядування Тростянецького району! Щиросердечно вітаємо Вас з державним святом – Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 244

       Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення життєдіяльності  територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

          З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства, за вашу самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

       Особливі слова подяки ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування ,    які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

             Зичимо  усім, хто працює на благо територіальних громад району, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

     Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

                         Голова районної ради Людмила Скапровська та виконавчий аппарат районної ради« повернутися до списку новин