Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Нове спорядження для ДПЧ- 29

Переглядів: 566

    

      11 січня  голова районної ради Людмила Скапровська ,голова райдержадміністрації Леонід Лобань та селищний голова Людмила Червонецька   зустрілися з колективом та вручили   матеріально –технічні засоби  пожежної частини  ДПРЧ -29 смт.Тростянця . Відповідно до затвердженої районною радою   Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки  населених пунктів  та об’єктів  усіх форм власності ,розвитку інфраструктури  підрозділів  пожежно – рятувальних  служб у Тростянецькому районі на 2016 – 2020 роки  на 2017 рік  було   заплановано 195тис.грн. на  здійснення закупівлі  аварійно-рятувального  та пожежно-технічного обладнання і спорядження . Для пожежної частини району було придбано  три апарати захисту органів дихання, які працюють на стисненому повітрі та 18 масок до них. Також у 2017 бійцям  Служби порятунку району було закуплено 24 комплекти форменого одягу, 6 комплектів бойового одягу, пожежні напірні рукави, захисні каски, мотопомпу та бензогенератор.

         На передачі  даного спорядження був присутній  заступник начальника Головного управління ДСНС у Вінницькій області полковник  служби цивільного захисту Юрій Терентьєв . Він подякував органам місцевої влади за допомогу ,яку вони надають  Державній пожежній частині  №29 Тростянецького району  на виконання своїх завдань та функцій щодо охорони життя та здоровя громадян району.

         Людмила Скапровська  підкреслила, що для представників влади захист населення від пожеж є пріоритетним  завданням, тому робиться все можливе, аби мешканці району відчували себе в безпеці.

« повернутися до списку новин