Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

25 травня 2018 року у Тростянецькому районі відбулося свято останнього дзвоника по всіх навчальних закладах. Останній дзвоник не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить підсумок всього навчального року.

Переглядів: 428

   25 травня 2018 року  у Тростянецькому  районі відбулося свято останнього дзвоника по всіх навчальних закладах.  Останній дзвоник не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить підсумок всього навчального року. Для випускників – це прощання  зі школою, початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Для  наймолодших – це хвилюючі почуття , так як взято першу сходинку на шляху пізнання. Також це свято для батьків, які висловлюють щиру подяку учителям  за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і віру, за любов до дітей.

    Сьогодні із 22 навчальних закладів району  випускається 398 учнів, а саме:   із  9-х класів   -  257 учнів, із  11-х  - 141 учень. Після здачі державної підсумкової атестації за курс загально-середньої освіти,  та державної підсумкової атестації за курс повної загально- середньої  освіти у формі ЗНО планується вручення випускникам 10  відзнак  та  7  золотих і 3 срібних медалей.

Тростянецька районна рада бажає випускникам наполегливості та   нових звершень« повернутися до списку новин