Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Заходи із соціального захисту населення району у 2018 році.

Переглядів: 428

   На 18 сесії районної ради, яка відбулась 15 грудня 2017 року, затверджено видатки на соціальний захист населення Тростянецького району. У районному бюджеті передбачено субвенції з обласного бюджету за рахунок відповідних субвенцій із державного бюджету у сумі 119,5 млн.грн. на:

  • на надання житлових субсидій населенню у сумі 77,320 млн.грн;
  • на виплату соціальної допомоги на дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, грощового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам у сумі 330.0 тис.грн;
  • на виплату допомоги сім»ям з дітьми, малозабезпеченим сім»ям, особам із інвалідністю, тимчасової соціальної допомоги непрацюючим, які не набули права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за інвалідами, тощо у сумі  4,2 млн.грн.
  •     За рахунок субвенції з обласного бюджету будуть здійснюватись видатки на поховання учасників бойових дій, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсаційні виплати на транспортне обслуговування інвалідів у сумі 76,7 тис.грн.
  •      За рахунок власних надходжень до районного бюджету будуть здійснюватись видатки на виконання затверджених районною радою Програми соціального захисту окремих категорій  населення, що перебуває у складних життєвих обставинах, програми «Турбота», підтримкиГо «Спілка чорнобильців та ветеранів ядерних випробувань». На виконання заходів цих програм передбачено 249,0 тис. грн..

« повернутися до списку новин