Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Районний конкурс «Зіркова мрія - 2020»

Переглядів: 269

  Ось і відлунав дзвінкоголосий районний етап обласного конкурсу солістів – вокалістів  та читців «Зіркова мрія - 2020» в рамках обласного фестивалю  вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2020». Це вже третє даний конкурс  об’єднує талановитих  дітей у дружнє  мистецьке коло.  

   23 січня, традиційно у наше селище з’їхались із 16 шкіл району 45 солістів – вокалістів  та читців для участі у районному  етапі конкурсу, у виконанні яких  прозвучали  твори патріотичної тематики.  У цьому році  переважна кількість  виконавців – це учні  початкових класів. Відрадно, що участь у конкурсі взяли нові обличчя, так  як педагоги старанно плекають  молоді обдаровані  таланти,  адже  це означає, що  джерело творчості  у навчально – виховній роботі  не тільки не міліє, але й примножується.

    Кращі із кращих учасників конкурсу  братимуть участь в обласному етапі даного конкурсу, який відбудеться 5 лютого.  Щороку наші вихованці  є переможцями та призерами даного  конкурсу. Надіємось, що і цього року наші конкурсанти  порадують новими перемогами.                                                                                                                                            « повернутися до списку новин