Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

27 липня відбулось пленарне засідання 22 сесії Тростянецької районної ради 7 скликання. Депутатами районної ради розглянуто 22 питання.

Переглядів: 420

       27 липня відбулось пленарне засідання 22 сесії Тростянецької районної ради 7 скликання. Депутатами районної ради розглянуто 22 питання.

       Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко детально  проінформувала  про стан функціонування та перспективи розвитку освітньої галузі району.

       Депутати  одноголосно  прийняли районну програму «Сільська школа» на 2018-2020 роки та прийняли  рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», яка має забезпечити надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

       У блоці питань, що стосуються охорони здоров’я, розглянуто та підтримано проекти рішень щодо внесення змін до районних програм «Збереження здоров’я жителів Тростянецького району на 2016-2020 роки», «Місцеві стимули» для медичних працівників, «Боротьби з онкологічними захворюваннями до 2021 року. З питань медичного спрямування інформував Володимир Пересунько, головний лікар КНП «Тростянецький районний центр ПМСД».

          Депутатами  підтримано внесені зміни до районної програми надання  населенню Тростянецького району житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік; правоохоронної Програми Тростянецького району на 2018-2020 роки; Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Тростянецького району на 2015-2018 року.

        Начальник фінансового управління Лариса Сандуляк надала інформацію  про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, а також про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня  2017 року «Про районний бюджет» для подальшого нормального функціонування всіх галузей району.

Також депутатами розглядались питання щодо списання майна; погодження договорів оренди приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Тростянецького району; про реорганізацію комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство «Тростянецька центральна районна лікарня» та блок питань про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

« повернутися до списку новин