Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні працівники та ветерани освітньої галузі Тростянеччини!

Переглядів: 128

   Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!

  Праця вчителя – почесна і шанована у всі часи, є неоціненною для майбутнього країни, у всі часи вчитель залишається опорою суспільства і держави. Ви виховуєте, вчите молоде покоління, відкриваєте йому нові горизонти, передаєте свої знання. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

  Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті. Висловлюємо вас сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання.  Хай щедрою буде до вас доля, оминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

  Хай у цей святковий день настрій буде гарним! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, радості, удачі, здійснення мрій, розумних і здібних учнів.

  Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання і виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої держави.« повернутися до списку новин