Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Розпочались збори (сходи) громадян у Тростянецькому районі

Переглядів: 495

     2 березня відбулись збори громадян смт. Тростянець. Відповідно до норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  голова громади зобов’язаний звітувати перед мешканцями про свою роботу щорічно. На порядок денний також винесено питання про звіт депутатів ради та дільничного інспектора поліції.

     Жителі Тростянця виявили зацікавленість, тому зал районного будинку культури був майже повен присутніх. У роботі сходу взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська, заступник голови РДА Віктор Задорожний, депутати обласної ради Геннадій Мазур, Ігор Хміль, посадовці районних органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники районних служб, підприємств,організацій.

                        Розпочались збори із розгляду питання щодо функціонування на території селища грального бізнесу, що здійснюється у орендованій частині приміщення автовокзалу. Про факти нелегальної діяльності говорили учасники акції протесту,громадські активісти. Після бурхливого обговорення присутні висунули вимогу до органів місцевої влади вирішити питання призупинення діяльності закладу «Спортлото», в якому знайшов  прихисток незаконний бізнес.

        Про діяльність Тростянецької селищної ради, її виконкому та селищного голови у 2017 році йшлося у звіті Людмили Червонецької. А звітувати було про що, адже протягом року виконано значний обсяг робіт по розбудові інфраструктури селища, його благоустрою, капітальному ремонту комунальних об»єктів. Не менш амбіційні плани і на нинішній рік. Незабаром завершується ремонт спорткомплексу, який відповідає кращим зразкам спортивних споруд. Після завершення процедури об»єднання новостворена ОТГ буде мати більш вагоміший фінансовий резерв на втілення планів.

     На зібранні виступили депутати селищної ради, обласної ради, керівники району.

« повернутися до списку новин