Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

День Вишиванки

Переглядів: 456

Сьогодні українська спільнота в Україні та інших країнах відзначають день вишиванки. Ця ідея виникла у 2006 році, коли студенти і викладачі Чернівецького державного університету одягли вишиванки і влаштували флеш-моб.

Вишивана сорочка для українців не стільки одяг, як сакральний оберіг -, символ нації. День вишиванки став справжнім народним святом. З кожним роком все більше громадян нашої держави приєднуються до цієї акції. Відрадно, що свято вийшло за межі України, воно об’єднує українців усього світу. Цьогоріч День вишиванки відзначатимуть у 60 країнах, де проживає українська діаспора.

У рамках свята організовуються паради вишиванок, благодійні ярмарки, святкові концерти, флеш-моби.

В установах, організаціях, на підприємствах Тростянеччини підтримується День вишиванки. Сьогоднішній день проходить під гаслом «Вишиванка - твій генетичний код». Школи, будинки культури, бібліотеки, музеї району організовують цілий ряд заходів по вшануванню традицій українського народу.

Працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації одягли українські строї, долучившись до святкової акції.

 « повернутися до списку новин