Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Святкування 74-ї річниці перемоги над нацизмом на Тростяннеччині

Переглядів: 261

            9 травня у всіх територіальних громадах Тростянецького району пройшли урочисті заходи до 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівники громад  та району відвідали учасників війни. Нині у районі проживає 13 ветеранів, що приймали участь у бойових діях.

 Урочистою ходою  під звуки оркестру  пройшли жителі   центральною  вулицею селища  до Меморіального комплексу. Колону  очолили ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на Сході, військові 10 батальйону, які будуть розміщені у селищі, керівники району, працівники підприємств, установ, організацій громадськість, школярі.

День пам’яті  та примирення та День перемоги  символізує  не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу  і застереженням, що не можна розв’язувати  складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами,  агресією, анексією. Війна скінчилася і найважливішим її підсумком є  не перемога,  а мир.

З вітаннями  і словами вдячності до ветеранів, звернулися голова Тростянецької районної державної адміністрації Леонід Лобань, голова Тростянецької ОТГ Людмила  Червонецька, голова Тростянецької районної організації ветеранів України Микола Мельник.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів  до підніжжя Меморіалу  вшанували тростянчани  пам'ять  за загиблими у Другій світовій війні.

Учасники зібрання мали  можливість оглянути експозицію виставки музейних експонатів часів війни, підготовлену районним краєзнавчим музеєм, насолодитися тематичною програмою підготовленою аматорами районного будинку культури та покоштувати  смачної партизанської каші.

 « повернутися до списку новин