Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

1  жовтня 2020 року  у нашому районі відбулися урочисті проводи осіннього призову 2020 року.

Переглядів: 170

 

 1  жовтня 2020 року  у нашому районі відбулися урочисті проводи осіннього призову 2020 року. В  рамках призовної компанії, тростянчани  урочисто провели  чергову групу юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. В актовій залі Тростянецької районної ради  провести хлопців  зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів  виконуватиме почесний  обов’язок перед державою і поповнить ряди  захисників України.

    Для призовників це завжди хвилююча і водночас урочиста мить, служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

    Молоде поповнення до війська України привітали голова районної ради  Людмила Скапровська, військовий комісар Сергій  Стоколос,  які побажали юнакам легкої служби, мудрості та терпіння, міцного здоров’я та вірності військовій присязі.

    Керівники району також висловили слова вдячності батькам призовників, які виростили і виховали гарних синів, справжніх патріотів і захисників України та побажали щоб батьківська любов і мамина молитва оберігала синів і додавала сил, наснаги, енергії, наполегливості.

    Протоієрей Михайло Торбахевич  попросив вшанувати хвилиною мовчання пам’ять 26 курсантів та офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил,  загиблих в авіакатастрофі віськовотранспортного літака  «АН-26»  на Харківщині та благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя.

    Музичним дарунком для усіх присутніх стали виступи учасників художньої самодіяльності Тростянецького районного Будинку культури.

 

 « повернутися до списку новин