Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт виконують уповноважені органи з питань пробації

Переглядів: 320

      Несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість за місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Відповідно до Закону України від 07.12.2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та наказу Міністерства юстиції України № 591/5 від 02.03.2018 року «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 19 березня 2013 року № 474/5», виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт покладаються на уповноважений орган з питань пробації. Підставою для виконання у вигляді суспільно корисних робіт є постанова суду (судді), яка набрала законної сили.

Начальник Тростянецького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Т.С. Капітун« повернутися до списку новин